Commercial · carousell
Commercial Building for sale in Quezon City
Quezon City
Asking price
₱17,000,000
Price / sqm
₱95,506
Area
178 sqm
Price history
no change
7 events · first ₱17,000,000 → latest ₱17,000,000
Description
Commercial Building for sale in Quezon City
First seen Apr 19, 2026 · last seen May 20, 2026