Condo · carousell
Apartment Business for sale in Quezon City
Quezon City
Asking price
₱25,000,000
Price / sqm
₱31,250
Area
800 sqm
Price history
no change
7 events · first ₱25,000,000 → latest ₱25,000,000
Description
Apartment Business for sale in Quezon City
First seen Apr 27, 2026 · last seen May 20, 2026